Medycyna estetyczna – najlepsze zabiegi na ciało

źródło: https://www.christofferingves.pl

Wraz ze wzrostem naszej świadomości dotyczącej pozytywnych skutków zabiegów medycyny estetycznej coraz chętniej udajemy się do profesjonalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz odpowiednimi umiejętnościami są w stanie zniwelować różnego rodzaju defekty, z jakimi się zmagamy. Oprócz zabiegów na twarz, które odżywiają i nawadniają skórę, spłycają zmarszczki itp. Popularniejszymi stają się zabiegi na ciało. Oprócz usunięcia pękniętych naczynek krwionośnych, znamion, czy nadmiernego owłosienia z różnych partii ciała można również ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu i rozstępów.

Mezoterapia bezigłowa NNM

Zabieg likwiduje przykrą przypadłość, jaką jest cellulit. Przy zastosowaniu technologii laserowej i specjalnych impulsów elektrycznych reaktywowane są w tkankach procesy fizjologiczne (lepsze ukrwienie, mikro cyrkulacje i drenaż limfatyczny), które są odpowiedzialne za powstawanie cellulitu. Prócz tego specjalnie opracowane środki o działaniu silnie nawilżającym, przeciwutleniającym i stymulującym metabolizm równomiernie rozprowadzane są w leczonych tkankach. Zredukowanie widoczności cellulitu można zauważyć już po paru dniach, jednak w zależności od stopnia zaawansowania należy powtórzyć taki zabieg kilkakrotnie.

Terapia elektro – akustyczna

To bezinwazyjne ujędrnienie skóry, wyrównanie jej powierzchni, przyspieszenie procesów remodelingu kolagenu i eliminacja złogów (ubocznych produktów przemiany materii). Zabieg polega na użyciu specjalnej kombinacji fal akustycznych i elektrycznych, oddziałujących równocześnie na wybrany obszar tkanek wyznaczony przez głowicę.

NNM Lipo-Kontour

Zabieg, który ma za zadanie rozpuszczenie tkanki tłuszczowej (tzw. wałeczków na brzuchu, biodrach, boczkach, udach, czy pośladkach). W tym celu używa się jedną z najsilniejszych substancji rozpuszczających tłuszcz o nazwie  fosfatydylocholina. Sesje zabiegowe odbywają się na jedną, wybraną partię ciała. Uwolniony tłuszcz, dzięki drenażowi limfatycznemu odprowadzany jest do najbliższych węzłów chłonnych i metabolizowany w wątrobie.

Depilacja laserowa

Jest to kolejny, popularny zabieg na ciało. Innymi słowy, polega on na usuwaniu zbędnego owłosienia za pomocą lasera. Jest to bezpieczna oraz niezwykle skuteczna metoda. Najnowocześniejszy sprzęt zapewnia trwałe usunięcie włosów ze wszystkich fototypów skóry. Po zabiegu skóra jest perfekcyjnie gładka oraz co ważne – niepodrażniona. Trzeba również pamiętać o regularnym natłuszczaniu miejsc poddanych laserowej depilacji. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, zaleca się od 3 do 5 wizyt w odstępach od 6 do 12 tygodni. Wszystko zależy oczywiście od miejsca, z którego usuwane jest owłosienie oraz grubości włosa.

Medycyna estetyczna to wspaniała możliwość dla wszystkich osób pragnących pozbyć się różnego rodzaju defektów, które destrukcyjnie wpływają na ich codzienne życie.